Strona Główna

Elementy, systemy i akcesoria do balustrad nierdzewnych

Nasz sklep Elinox oferuje elementy przeznaczone do konstrukcji balustrad systemowych inox – w naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów, dzięki którym można stworzyć efektownie prezentujące się balustrady do wnętrz oraz na zewnątrz.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, otwarliśmy sklep internetowy Elinox.pl, gdzie można kupić wszystkie dostępne w naszym asortymencie elementy balustrad. Dzięki temu mogą Państwo bez problemu od razu zamówić wszystko, co potrzebne jest do stworzenia solidnej i elegancko prezentującej się balustrady.

Balustrady systemowe inox – nasza oferta

W naszym asortymencie znaleźć można różne elementy do balustrad systemowych z elementów nierdzewnych.

Oferujemy między innymi słupki do balustrad w różnych wariantach, między innymi gotowe słupki do balustrad, które
przyspieszają wykonanie prac. Są to słupki ze stali nierdzewnej dostępne w wielu rozmiarach i wykończeniach – szlifowanym lub polerowanym.

Można u nas kupić elementy takie jak: rura nierdzewna, uchwyt do szkła, uchwyt przelotowy i kolanka, mocowania wielu typów i zaślepki, rozety maskujące, łączniki do rur i profili, uszczelki gumowe, poręcze nierdzewne

Złóż zamówienie on-line w sklepie Elinox.pl!

Balustrady systemowe to najlepszy wybór wtedy, gdy chodzi o uzyskanie eleganckiej, solidnej oraz trwałej balustrady zewnętrznej
lub wewnętrznej. Może być ona wykonana w całości ze stali lub też możne być uzupełniona o inne elementy, na przykład drewno lub szkło w celu uzyskania wyjątkowego efektu wizualnego – w domu czy w firmie.

Wszystkie elementy w naszej ofercie są dokładnie opisane, dlatego mogą Państwo dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb.
W razie wątpliwości zawsze jednak służymy pomocą w doborze i będziemy mogli doradzić takie elementy, które będą najlepiej ze sobą współgrały. Zapewniamy jednocześnie szybką realizację zamówienia – większość produktów dostępna jest z wysyłką w 48 godzin. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w firmie Elinox – życzymy udanych zakupów!

Wróć na górę strony